Spędź aktywnie czas w Krakowie i okolicach!

Polska

Mediusz  jest biurem przewodnicko-turystycznym istniejącym w Krakowie od 2004 roku. Jedną z naszych specjalności jest turystyka przyjazdowa do Polski, a szczególnie do Krakowa i Małopolski.
Polska to nie tylko kraj, w którym mieszkamy i pracujemy, ale także nasza ogromna pasja.

To magiczne i zaczarowane miejsce, gdzie każdy może znaleźć cos interesującego i ciekawego dla siebie, a nam sprawia radość wyszukiwanie i pokazywanie niezwykłych, oraz tych zwykłych, miejsc w interesujący sposób naszym gościom.

Od początku działalności staramy się aby nasze wycieczki po Krakowie i jego okolicach oraz w Tatry, były prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy w ciekawy i niestandardowy sposób przekazują swoja wiedzę. Naszą specjalnością są wycieczki edukacyjne, które pozwalają młodzieży aktywnie uczestniczyć w zwiedzaniu. Tworzymy również autorskie programy dla tych, którzy chcą poznać inny np. kryminalny Kraków, pospacerować po malowniczych szlakach tatrzańskich lub poczuć smak przygody na wyjazdach integracyjnych.

Organizujemy pobyty dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych, zapewniając im kompleksową i profesjonalną obsługę.

Kładziemy nacisk na dostosowanie naszej oferty do potrzeb i zainteresowań turystów, zawsze chętnie służymy informacjami o aktualnych wydarzeniach artystycznych, ciekawych wystawach i dobrych restauracjach.